Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PeL

    addikt

    válasz .Szaki. #91580 üzenetére

    Nekem folyton azt csinálta hogy miután elindítottam egy küldit és spawnoltam az utcán, sosem indult el a script, nem hívott Sessanta a feladattal. Nyitottam egy ticketet a rockstar oldalán leírva a problémát, kaptam egy valszeg sablon választ amiben azt kérték ellenőrizzem a netkapcsolatom meg a router beállításaimat :DD Azóta viszont megjavult érdekes módon.

    Amúgy ha van olyan aki rendszeresen szokott Stunt versenyezni, árulja el legyen szíves, hogy miért van az rendszeresen, hogy bekapcsolt Catchup mellett ha én haladok elöl folyton úgy lelassul a kocsim hogy a mögöttem lévők lazán beérnek akármekkora előnyre teszek szert, viszont mikor megelőz a második, van olyan hogy én onnantól egyáltalán nem, vagy csak baromi nehezen bírom őt utolérni. Csak simán megy előttem, és nem tudok közeledni hozzá, hanem még el is távolodik :DDD Utolsó versenyemet is csak azért nyertem meg, mert a cél előtti utolsó ugratót benézte aki előttem volt és így meg tudtam előzni. Ugyanúgy Krieger-el ment mind a kettőnk, tehát az autók között semmi különbség nem volt elméletben a kinézeten kívül.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák