Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PeL

    addikt

    válasz PeL #91551 üzenetére

    Közben azóta bebuktam egy 1.6M-s cargo raktárat is, mert elfelejtettem hogy az eladást is be tudja bugolni, és nem indítottam újra a játékot a modder parádé után hanem átlépve új sessionbe indítottam az eladást. A nagy repülőset kaptam, amiben ugye 10 helyre kell ledobálni a cuccot a mapon, 9/10-nél meg elakadt, a 10. pontra ledobás után nem ért véget az eladás, én hülye meg azt hittem hogy a ledobott cuccokat már így be fogja számolni, mondom az az egy akkor ott rohadjon meg, kiugrottam a gépből, erre kiírta hogy buktam a teljes raktárat :DDD Nem mondom hogy nem lettem picit sem ideges, de az fix hogy publicra többet be nem teszem a lábamat.

    Ja és azért 1.6M (amúgy fullon volt) mert megint kaptam egy raidet rá úgy hogy semmi üzenet nem jött (ez még a public sessionben volt mielőtt elkezdett majomkodni a modder). Volt egy random challenge épp folyamatban, jobb alul írta ki hogy áll benne, ez egyszer csak eltűnt. Épp a night clubomba mentem, de nem tudtam bemenni mert azt írta hogy folyamatban van egy event amin épp részt veszek, vagy valami ilyesmit. Aztán elkezdtem random autózni, mondom biztos a challenge miatt van, a raidelt raktár meg pont ott van a night club mellett és csak az tűnt fel hogy kilőttek ott NPC-k amikor arra mentem. Mondom ez mi? Hallom szól a riasztó is a játékban, és miután megöltek kiírta a játék hogy kirabolták a raktáramat :DDD Oda is lett a negyede.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák