Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #81556480

    törölt tag

    válasz bognar110 #6564 üzenetére

    Én már nem erőltetem mert félek hogy eldurran az agyam aztán kitiltanak a ph-ról is, mivel máshol nem tudom a véleményem hangoztatni, itt meg nem érdekel senkit :DDD

    Azt írják javítják az elveszett küldiket. szuper.
    Felteszem a patchet, belépek, 5 perc után csörög a telefon: jön az elveszett küldetésem !!!
    ( egy achievement miatt szeretném megcsinálni, amugy mellékszál)

    Elrontom, és többet megint nem jött elő.

    A GTA IV-be jóval a megjelenés után pár évvel kapcsolódtam be, a kezdeti nehézségek után.És a mai napig rendületlenül imádom!
    De most hogy végig kell játszanom ugyan azt a patcháradatot mint mások az IV nél, teljesen megértem a sok "optimalizálatlan" dumás embert, mert csalódtak valamiben valamiért.

    Dolgozom rajta hogy ne így legyen, de kezdi rányomni pár hiba a bélyeget nálam a V re.

    vannak még hibák amik a single ben iszonyat zavartak, de nem is beszéltem róla, inkább nem figyeltem rá mert minden más kárpótol, de most azok is kezdenek előtérbe jönni a sok idegeskedés közepette :D

    Na fanboy ide vagy oda, a rockstarnak össze kéne kapnia magát ha már ennyi pénzt és időt öltek bele, és mennyi pénzt be is gyüjtöttek már érte

    Üdv, egy megmondóember :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák