Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • INMOTEP

    őstag

    válasz Dtomka #63741 üzenetére

    Én sokkal régebben benne voltam a crew-ben mint azt sejtenéd ,lehet nem láttál mert régóta nem vagyok aktiv .Ha gondolod keress vissza mióta vagyok itt ebben a topikban jelen .De nem is értem ez miért fontos neked . A Régiek innen jól ismernek ki vagyok ,aki meg nem ismer az annyira nem is érdekel hogy őszinte legyek :) .Csak a vádaskodást azért fejezzük be mert ez nem erről szól . Szó sincs kioktatásról ,ez a saját egyéni véleményem volt amit régen én tapasztaltam ! És igen elolvastam mi a problémátok ...Egyébként ebből amit irtam neked az jön le hogy ellened lennék vagy ellenetek ? Ha végig olvastad volna akkor amiket irtam akkor rájöttél volna hogy épp a ti érdeketekben irtam ezeket ,de fuss neki még egyszer azért .Te itt totálisan félre érted a mondanivalóját annak amit irtam ,csak 1x elég beleálni valaki olyanba akit levadászol vagy levadásztok .Az mindig megfog találni és vissza fogja adni ott ahol tudja ,és lehet mindig akkor amikor a legjobban érint .Én ezért nem szoktam belebonyolódni adok kapok harcba ,egy párszor én is visszavágok ez természetes , de van egy pont ahol azt mondom oké itt a vége ! Egyébként mindenki azt tesz amit akar az ilyenekkel ,felőlem öljétek egymást a nap 24 órájában :D én csak elmondtam a véleményem erről az egészről mindezt úgy hogy van benne némi tapasztalatom .Sok sikert hozzá :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák