Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kiskokó

    veterán

    válasz hegyipapa #62387 üzenetére

    Én sose állítottam olyat hogy ezt bárki leokézta volna. Mondtad te is hogy írjak a fórumra ötletekkel stb, úgy voltam vele minek írjak 2x így megírtam a blogot, hogy aztán már csak azon kelljen finomhangolni, ha esetleg ez marad. Ha vissza olvasol írtam is, hogy "remélem erről nem lesz szavazás" , hogy Veteránt válaszuk e vagy új, azt is úgy értettem, hogy nem kérdéses a dolog majd az lesz amit Cactus meg te/ti döntötök. :K

    Azért mondom, hogy kicsit cink hogy egyesek nekem "estek" mert, ezt egy ötlet volt felőlem, megcsináltam és vártam hogy majd mit mondotok rá, meg hogy szerintem a Veterán tök stílszerű lett volna, ennek ellenére úgy állítotak be, mint vmi fasz aki most idejön azt akkor azt hiszi majd jó megmondja!
    Tottyval is beszéltünk online hogy amúgy én hetek óta csak a társaság miatt járok fel, el PP-zgetek addig meg dumálgatok. Már csak ez maradt ezért is akartam ennyire segíteni .
    Na de túl van tárgyalva, online találkozunk! Meg mindenkivel :P (ki ki döntse el, hogy meghal e vagy nem ;] :DDD )

    szerk: jaah nem engedte visszapublikálni vagy mi volt aztán meg nem engedte szerkeszteni.. :F nem vágom ezer éve nem irtam logouton

    [ Szerkesztve ]

    | Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

Új hozzászólás Aktív témák