Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _BubuHUN_

    csendes újonc

    Remélem, hogy így sok keresgélés után jó helyre írom :))
    Nos, hát sziasztok! _BubuHUN_ vagyok a GTA 5/Onlineból. Szólítsatok nyugodtan Bubu-nak. 14 éves pesti srác vagyok.
    Jelenleg Online-ban 73-as szintű vagyok, korábban már volt egy nagyobb karakterem is 230-as körüli szinttel, csak az már törlésre került okkal. A GTA 5-öt legelőször bátyám xbox 360-án próbáltam ki, eléggé megtetszett, de én inkább úgy voltam vele, hogy majd megvárom a PC-s verziót.. Aztán mikor megjelent végre PC-re is a játék 2015 tavaszán, akkor megvettem. Kisebb - nagyobb kihagyásokkal játszottam vele, így egyretöbb magyar, és egyéb külföldi barátot szerezhettem. Mivel még iskolás vagyok, így hétköznaponként inkább csak késő délután/este szoktam fent lenni, [attól függ igazából, hogy mennyit kell tanulni] de hétvégenként, illetve évszak szüneteken vagyok a legtöbbet aktív. A játékban jelenleg nincs egy hatalmas nagy vagyonom, és összegű pénzem, de mindig kitűzök egy célt, hogy most ezt/azt szeretném megvenni, és akkor keményen megdolgozok azért a pénzért, persze ilyenkor segítenek PH-s tagok is eladni a ceo-s autókat, kokót, vagy a methet, amit mindig nagyon köszönök.
    Nos, hát nem sikeredett valami komolyra ez, de remélkedek benne, hogy adtok egy esélyt nekem a crewba :)
    További szép hétvégét.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák