Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • JulianSinulf

    senior tag

    válasz Trailblazer #53472 üzenetére

    Ha meghaltál, akkor nem azonnal nyomogatni kell az egérgombot, hogy újraéledj, hanem elolvasni mi van még odaírva.
    A lényeg, hogy a megadott billentyűt lenyomva passzív módban éledsz. Ennél gyorsabb nincs.
    Viszont amíg vérdíj van a fejeden, addig nem mehetsz passzívba.

    A solo public-ot egy kis trükközéssel lehet csak elérni. 5-10 másodpercre meg kell szakítani a netet, ekkor elveszti a kliensed a szinkront a többi játékossal és mindenkit ledobál (de lényegében csak téged dobott ki) és játszhatsz nyugodtan tovább, egyedül. Egy idő után azért előfordulnak becsatlakozók.

    Nekem nagyon sokáig nem volt páncélozott Kurumám. A 100-as szintig biztos. Nem is nagyon foglalkoztam a heist-okkal.
    Nélküle izgalmasabbnak találtam a mission-okat.
    Mostanában is szoktam nélküle csinálni. Kicsit taktikázni kell, jobban odafigyelni és nem csak beállni középre és lődözni.
    Van pár küldi, amit a mai napig szeretek, mint a Daten-Staubsauger, Gefährlicher Anhänger, Im Bordell aufräumen.
    Ezeket nagyon sokat játszottam sima autóval, még csak páncélozott sem volt. Sőt, az elején még defekt tűrő gumim sem volt.
    Én németül játszom, az angol címeiket nem tudom a küldiknek.

Új hozzászólás Aktív témák