Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ucli

    senior tag

    válasz Benir8 #52157 üzenetére

    Egy fullos szerón csak simán elkeztem öldökölni, most kivételesen bombával, majd belebotlottam a csávóba.
    Először hozta a motorjait, arról minigunnal leszedtem, majd elkezdett sniperezni.
    A maze bank west-től addig lőttem, amíg a partnál spawnolta le, ahol a hajóm volt.
    Beúsztam, nyomattam a PP-t, ő meg próbálkozott mindennel :)) olyan 40 killnél jártam. Amikor vége lett a hajós küldinek, kimentem hozzá a partra, marksmannal kapott egy újabb adag ólmot, majd újra elkezdett motorozni, újabb 30 kill.
    100 körül jártam, amikor lekérte a juggernaut outfit-et és bement a házak közé, erre válaszként hoztam a hydrát. Elkezdett lőni, én meg túl élesen kanyarodtam, ezért nekiszálltam az egyik toronynak. Gyorsan vissza másik gépért. Leszedtem róla azt az outfitet, es újra kapott negyvenet, és akkor valahogy ledobott üresbe.
    Na akkor gyorsan session váltás - szerencsére voltak bent tagok és vissza tudtam menni. Visszaértem, jött a motorjaival, én meg Rpg-vel nekiestem -bumm. :D
    Lekértem a Moc-t, mert volt egy másik hydra is, kellett volna a robbanó lövedék, de az a másik szerencsétlen nekiment valaminek és meghalt (az is próbálkozott, de arra most nem térnék ki). Újból a parton, a Moc körül öltem először sniperrel. Kezdte már unni, ezért hozott egy Technical-t. Gyorsan beugrottam a Moc-ba, és a hülyéje persze odajött - fölrobbant. ;]
    Maradtam még a kamionba, mert láttam, hogy mindig oda rakta a játék, párat azzal is kapott + szereztem sofőrt is. :))
    Hozta ő is a kamionját, de rövid idő alatt kikészítettem.
    Újra elkezdett motorozni, párszor kiszedtem, de fölrobbantotta a Centert. :(
    Ekkor már többen öltük.
    Tryhard-kodott még utána egy kicsit motorral, majd hozta a felfegyverzett Tampáját, amivel pár crew tagot leszedett és bement egy kisutcába, ahol egy fal választott el minket.
    Nem akartam bemenni oda, mert tudtam hogy ki fog lőni, ezért gránátokat kezdtem el lőni rá. Gondolom megijedt, azért állt a fal mellé, amibe belelőttem egyet rpg-vel, és fölrobbant a kocsijával együtt. :F
    190 kill körül járhattunk, amikor elkezdett sniperrel lőni mindent és mindenkit. Onnantól már könnyű dolgom volt és gyorsan 200-at mutatott a kill mutató. :DD
    Aztán elmentem kajálni. :))

Új hozzászólás Aktív témák