Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wrongduke

    aktív tag

    válasz HussarF #49468 üzenetére

    Javítsatok ki ha tévedek, de úgy tudom, hogy az auto aim az testre (dúrván mellkas) céloz és csak a célzás (aiming down sight) pillanatában. Mákosnak kell lenni, hogy az fejre vigyen. Legalábbis X360-on nekem ilyen volt. Azon túl pedig nem ad csak minimális segítséget. Ha jól mozogsz, a kontrolleres számára "halhatatnal" vagy. Ezt pedig az anniversary módokban tapasztaltam.
    Természetesen tisztelet a kivételnek akik pro-k a kontorollerrel. Viszont autózásban hatalmas kihívás lenyomni őket.
    Összességében a gyors cserélgetés célravezető, mindössze vadnyugati pisztolypárbajt nyomsz a monitor előtt önmagaddal.

    (#49464) LaciCRM
    Szerintem csak azért érződik úgy mert a free aim-os emberek alapról free aim session-be mennek. Ha nem tudnak valakin keresztül a session-odre akaszkodni, akkor sose fog bemenni... Nyílván ez alól kivétel ha van kontrollere, vagy egy anniversary-n keresztül hozzád csatlakozik freemode-ra váltásnál.

    "A tigris az mindig egy jellem, sőt, jellem és tigris az egy!" Discord: wrongduke#6214

Új hozzászólás Aktív témák