Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Brian_GT

    őstag

    válasz akoska07 #682 üzenetére

    Nézd, ez egy árkádosabb autós játék. Itt hiába van valakinek kormányszettje, nem fog előnyt élvezni vele. Ebben az esetben csak, mint számára egy élmény extrát tud hozzáadni az ha kormánnyal játszik, illetve a manuális váltás lehetősége nyilván kényelmesebb.

    Én több 100 órát és több 1000km-t levezettem és végigtoltam a Grid 1-es PH-s fórumozókkal, ott is volt aki kormányon szerette és nagyon ment is neki, volt aki csak azért kormány, mert hát autós játék mégis csak azon jobb, de voltak sokan, akkoriban én is, aki gamepaddal vagy akár bill-el tolta, mert ugyan úgy jó volt. Az döntötte el kinek mi a kényelmes.

    Szóval belekombinálva a ,,mert neten sok a csaló" , meg ,, kilöknek úgy is" dolgokat, aki alapból normálisan akar ezzel a játékkal játszani az keres egy baráti társaságot vagy haverjai közül vagy akár innen ph-ról és úgy játszik zárt szervereken ahol nincs csaló stb. Legalábbis reméli az ember, legalább itt nincs.

    Szóval nem azt mondom jobbak nem jobbak...kinek mi fekszik.

    Annyit plusszként így amit olvasok vissza játékra reakciókat.... hihetetlen, hogy mit fel nem háborodnak emberek, hogy 150el drift stb.... ez nem egy Gran Turismo emberek. Mindenki tudta mi várható el tőle.
    ( Amúgy aki 150km/h órás driftet hülyeségnek tartja, tuti nem nézett még Ken Block féle Ford Fiestás videókat... ajánlott erősen )

    Szóval egyel előtti kérdésedre, ha nem a cm-ek és a 3h gyakorlások híve vagy, hanem leülni kicsit lazítani és autózni egy jót, akkor igen érdemes megvenned. Biztos kikapcsolódást fog nyújtani, sok pálya-sok autó szép grafika. Én holnap veszem át a játékot, fogok róla véleményt mondani...hivatalosat :) ( tisztelet itt a konzolos verzióknak, mivel ha jól tudom nekik már aktív a játék ).

    [ Szerkesztve ]

    - Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

  • boogie84

    veterán

    válasz akoska07 #682 üzenetére

    Arra gondolhat h valazeg kontrollerrel konnyebb iranyitani, gyors jobbos-balos kanyarokban mint tepkedni a kormanyt. Kiderul minden pentektol!
    Project Cars-ban forditva lesz. :)

    [ Szerkesztve ]

    A sütiknek is szükségük van szeretetre.

Új hozzászólás Aktív témák