Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Detox!

    senior tag

    válasz ftc #948 üzenetére

    Jahh azzal énis szívtam mert amit G3.hun írnak az nagy hülyeség ugyanis az egyik serleg nem is annál a személynél van akinél írják, de már nem emléxem hol találtam :( Nézz vég mindent, az egyik asszem egy sátorban volt. Nekem a tűzmágusok a spanjaim és víz a tűz ellensége szal örülök hogy lemészároltam a vízmágusokat :DDD
    Egyébként GS-hez adták teljesbe a G2-t, de nagyon-nagyon nem jött be az első fél óra után :( Arról nemis beszélve hogy mivel nem tudok angolul, nekem alapból felejtős az első 2rész (bár lehet hogy már megmagyarították őket :B )

    Jánoska: vegyél a kereskedőktől egy világtérképet, hidd el megkönnyíti a dolgodat ;) Nomeg figyelmedbe ajánlom a gothic3.hu oldalt is ahol a játék folyamán felmerülő kérdéseid 99%-ára választ kapsz :R Az LP-ket oltároknál tudod elkölteni ;) Az oltárok végülis szobor féleségek és kb. 2*nagyobbak egy embernél. De tanulhatsz vadászatot, kardforgatást is az LP-idből, ezeket pedig NPC-ktől tudod megtanulni :)

    Frizso: énis így vok már mindent felszabadítottam Istharon meg Bakareshen kívül (nomeg ugye Nordmaron kívül) :D

    "Dobogóra kerülj, ne a bitófára!" || www.nightchild.hu

Új hozzászólás Aktív témák