Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #70869248

    törölt tag

    válasz Taki81 #444 üzenetére

    sztem a kard&pajzs, de majd meglátod hogy használod majd így is úgy is.
    távolsági támadások ellen érdemes használni a pajzsot, de így is-úgy is harcosként mindenképpen nagyon kemény alacsonyabb szinten.
    magas szinten (lvl68), már nem nagyon kell odafigyelni, bárminek nekimehetsz....de mindig késznek kell lenni elfutni, ha úgy jön ki :D
    Kivéve ha magas a HP-d.
    Nekem alacsony (300körül), ezért még odafigyelősek a harcok, de nem is bánom.


    [Szerkesztve]

  • Lortech

    addikt

    válasz Taki81 #444 üzenetére

    Mindkettő jó lehet, meglepő módon. :D
    Vagy kétkezes, de akkor állnod kell az ütéseket is jobban, mert kisebb a védelem, blokk, és a megelőzés is sokkal nehezebb. Tehát jó, ha tápolod a hp-t, hogy kritikus ütéseket, ütéssorozatokat is kibírj.
    Én kezdetben az egykezest ajánlom, aztán 30+ szint körül a kétkezesek is jöhetnek.
    Fontos szerintem még a crossbow, amint tudtam megcsináltam masterre, és baromi sok hasznát vettem. Több ezret ellőttem már. War crossbow-val már elég szépeket lehet sebezni. Mindcrawlerekre, Sandclrawlerekre, Shadowbeastekre, Trollokra, Ogrokra különösen jó és fájdalommentes, főleg a kezdeti időszakban. Mostmár odaszaladok 1x sandcrawler közé is egész nyugodtan, és kaszabolás. :)

    Én is kérdeznék: katana-t hol lehet szerezni? Kéne a master swordhoz. Egyet már találtam nemtudomhol, de kettő kéne az elkészítéséhez.


    szerk:
    Flame sword okarában van, Mannignél a kovácsnál, emlékeim szerint. Aztán még láttam egy-két fickónál, de az nem maradt meg.

    [Szerkesztve]

    Thank you to god for making me an atheist

Új hozzászólás Aktív témák