Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #70869248

    törölt tag

    válasz Balinov #895 üzenetére

    Üveg kell bezony (üresüveg).
    Azt viszonylag könnyen lehet pedig szerezni alkímistáknál, és mindenfelé az asztalokon.
    Van pár dolog amit sosem szabad eladni, sőt ha lehet venni kell, ilyen a fiola is.
    Mivel én harcosként nyomtam ezért mindig megvettem az üveget, a fiolát, a vizet, a tolvajkulcsokat.
    ...a tolvajkulcsokat csak azután hogy Mora Sul-ban a romoknál nem tudtam kinyitni egy zárt ládát, mert nem volt több kulcsom, piszok bosszantó dolog..egy darabig elövöldözi az ember a zárnyitó tekercseket, de ez csak kárba...pénz van dögivel.
    én spec. még a ként ismegvettem, és minden olyat amiből persze kovácsolni tudtam...van amit nem érdemes megkovácsolni, vagy alkímista munkasztalon megfőzni, de amiket érdemes azt fel kell vásárolni, hiszen többszöröse a haszon az elkészítés után.
    Átváltoztató italokból és életpiákból is mindig azt érdemes megfőzni ami a legkevesebb összetevőt igényli és persze amiből a legtöbb van.
    Szal üveget fogsz találni az ziher (lehet hogy a kocsmárosnál, vagy az asztalokon van), semmi pánik :)

Új hozzászólás Aktív témák