Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sub71

    aktív tag

    válasz LouiS22 #166 üzenetére

    Feleségem testesíti meg az "átlag usert", csak használni szeretné , minél kevesebb probléma mellett. 3 éve vettem neki egy Pixel 4a-t. Egy hónapja eljött a csere ideje és újra Pixelt kért a fotós képességei miatt, mert a hobbijához hozzátartozik, hogy lefényképezi a végén, és eddig kb 20 ember kérdezte tőle, hogy mivel készíti a képeket, mert baromi jók (persze érzéke is van hozzá). Kolléganője (Iphone 11) rendszeresen a feleségemtől kéri el a képeket, amiket az óvodai rendezvényeken fotóznak a szülőknek, mert klasszisokkal jobb képeket csinál a Pixel point&shoot. Igen, hibák vannak a pixelekkel is, bár egyre kevesebb, de ha bemegyek a Galaxy S23Ultra, vagy az Iphone 15 fórumokba, ott is olvasni hajmeresztő sztorikat, csak ez a mobil kevesebb, mint a felébe kerül azoknak... Én a pixel 8-ra vártam, de a 800€ nekem már sok, inkább vettem magamnak is egy 7a-t, pont a feléért.

    #324K82 Én is naponta ingázom a munka miatt. Korábban nekem is sokat kellet várni, míg átállt az Osztrák hálózatra, de már lassan egy éve nincs ilyen gondom, valamelyik frissítés megoldotta (P6)....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák