Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PeliScan

    addikt

    Nah, ha már kérdezitek, hogy miért keleltt ennyi reinstall... legalább kiadom magambó a dühöt! :))

    Szóval, ment egy ideig szépen, mint csillag az égen. Aztán egyszer gondoltam, hogy meg merem kockáztatni, és átállítom az FSBt 100ról 120ra. Nah, szépen kitörölte az indítás során a system32 könyvtárat 50%át, úgyhogy volt móka és kacagás. Jóh, reinstall.

    Ezután ue még1x, mert nem akartam elhinni, hogy FSB állítástól is hal a Windóz. Reinstall. :)

    Majd jött egy kis Windóz csontozgatást, nem vettem túl komolyan a fájlvédelmet; :) reinstall.

    De a reinstall során vmi nem volt kóser, a nVidia driver fölinstall után meghalt. Reinstall.

    Ezután már csak egyszer megpróbáltam a CAS# 2.5ról 2re állítani, ismétcsak meghalt. Reinstall.

    Most meg egyik napról a másikra nem ismeri fel az SBLive!om. Átraktam másik slotba, az indítás után lefagy. Mindenhogy fagy már... Most jön majd a reinstall. De ezúttal remélem utoljára!!! :DDD

    CsendPenge; köszönöm, megkaptam, most gyüszik lefelé, mingyárt nekiesek próbálgatni. :)

Új hozzászólás Aktív témák