Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • icepeti

    tag

    Sziasztok segítségeteket kérem. bár lehet hogy rossz helyen kopogtatok nézzétek el nekem. Van egy 80as Samsung vinyóm amiken keletkezett már pár bad sector de még úgy ahogy mindig talpraállt egy chkdsk után mindig bejött a boot minden okés volt, vettem egy másik vinyót helyette, szerencsére a rendszerparticiókról volt backup viszont az adatos particióról nem. (2partició volt rajta +win7nek a fentartott 100megása). Kicseréltem a vinyókat backup sikeresen visszament minden frankó, aztán visszakötöttem a vinyót hogy az adatos particiót lementsem, itt jöttek a gondol, nem tudtam már egyik particiót se elérni stb, chkdsk már nem fért hozzá a lemezhez. Aztán jött a nagy ötlet, HIREN bootCD-vel próbáltam a particiókat megjavitani, kevés sikerrel, most ott járok hogy egy particiót lát, de ahhoz se tudok hozzáférni mert azt írja hogy nincs megformázva, többi unnallocated. GDB-el megtalál minden-t szinte visszaállítja és jönnek a hülye karakterek. Van valami ötletetek? Esetleg az MFT-t nem lehet valahogy visszaállítani /lehet hogy hülyeséget kérdezek/ Amúgy pár gigányi kép meg ilyesmi ami fontos lenne róla, előre is köszi a segítségeket vagy a tippeket!
    Üdv :U

Új hozzászólás Aktív témák