Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • krila

    tag

    válasz TitiRii #19 üzenetére

    Hááj!

    Micsoda öröm!
    Megvallom őszintén, eleddig a diplomácskámra készülgettem, de most, hogy eltoltam egy évvel. Már van időm írogatni!

    Vatta? télleg minek is? JA! Megvan Te apa! TE frankón azt hiszed, hogy ezek a kis sárgák szépen tekercsekkel , meg ahogy kell ,(vagy még az erősítés előtt) levették a magashangokat a sub sugárzójáról? NANE! ennyire azért ne legyünk igényesek! Különben is elvégzi azt a doboz nemde? Na ez az első ok.
    Na jah a doboz, de nézzél csak bele! annyira spártaian van berendezve, mint egy BME-s diák szobája!
    Nah gondold, el hogy kong az a szoba! This is the same situation!
    Na ezért a vatta! Csillapítja az éles sarkakon turbuláló levegőmozgást, és nem engedi, hogy a basszus ''elzsírosodjon''! Szép kultúrált soványseggű hangja van!
    (Sokak véleménye) De, attól sem kell félni, hogy nincs benne kráft!

    Télleg, építkezel? Nekem a kisf....om tele lett a sok erősítővel, meg a csillivilli hangsugárzókkal is dettó. Lóvé nyista! Az aszony is csak viszi a pézt! Ahelyett hogy....... (végül is a Rákóczi térhez közel lakunk) :))

    Te tulajdonképp most 4.0 vagy 4.1
    esetlegesen 5.1-es rendszert akarol?

    Megvan már az erőlködő? A fetes projektem behótt!
    Ahogy Ápád mondta: energia, anyag, erő! Nah csak ennyi kellett volna, és most nem ez a ''kis'' tojvániai csoda hergeli a szomszéd kiscsajt, hanem egy
    Made BY KRILA cuccos! Gyönyörködtem itt az erősítő részében is! (neked megsúgom: azon is javítgattam) :)) de ezt nem írom itt le, mert hullani fognak a Genius tulajok, az óvatlan szerelés közben! oszt majd jól a nyakamba varrják!

    Terveztnk egy talit ANNO. Szerintem hozzuk össze! Sör+ sok minden!

    Mit te szólsz?


    ui: SAL cuccok közül nálam az SBX130-a király (finnyás embernek ez jut)
    Se nagy hangerő, se extra mély basszus, de legalább zenél a lelkem, és azt milyen jól?!



    [Szerkesztve]

Aktív témák