Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kranazoli

    senior tag

    válasz TTomax #8776 üzenetére

    1.) ha nem okoz bug-ot, akkor miért ne?! (megint egy picit elfogult hsz)

    2.) mihez nincs tapasztalatom?! Ne haragudj már, de ahhoz milyen tapasztalat kell, hogy villognak a textúrák?! (és link-eltem a hivatalos fórumot is és itt hozzászólok is írták - megerősítették)

    Először mindenből ofkórz a hivatalos verziót használom - ha az nem jó és van belőle béta, akkor miért ne?! De szerintem ezt is írtam, hogy Nekem se a hivatalos, se a bétával nincs FPS. Látom Neked 580-asod van; GTX570 tulajtól(tulajoktól kérdezném), hogy Náluk okés-e?! Mint írtam inaktív, ez nem egyenlő azzal, hogy alapból nincs benne. (mondat értelmezés újfent!)

    Ám, a képet köszi! :R

    PS: Megírom mivel más az Én véleményem. Mert nem elfogult, és mivel több éven (10 éven keresztül) használtam Radeon-t mást, másképp látok mint aki csak nV-t és főképp más a véleményem még Radeon oldalon is annál, aki szapulja az nV-t. Ez az amit már egy jó ideje nem értek. Olyan nincs, hogy itt minden jó, de olyan se, hogy ott minden rosszabb. Nevén kell nevezni a pro és kontra erényeket ill. hiányosságokat is. Erre írtam, hogy kritikus, de lehet akár szkeptikus is. (vagy akár realista)

    AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

Új hozzászólás Aktív témák