Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Abu85

    HÁZIGAZDA

    válasz TTomax #1325 üzenetére

    Mint írtam számomra minden kazán 200 watt felett. A HD 5970 is az.

    Kb. 20 játék fut DX10.1-es módban. :)
    Igen a Maffia 2-ben a bekapcsolt PhysX-ben fut így. Kikapcsolt PhysX mellett mindent a CPU számít. Nekem ezzel semmi gondom. Azoknak van, akik vettek egy terméket és mesterségesen korlátozva van a futás. Nem lenne jobb, ha egy GTX 580 számolhatná a ruhaszimulációt? Miért kell ezt CPU-ra bízni? Lehetett volna egy olyan opció is, hogy a felhasználó döntsön a fizikáról, hogy hol számoltatja. De az, hogy a legmegterhelőbb számítás CPU-ra van kényszerítve, hát messze nem jó neked.
    Megoldható minden DX9-ben. Kérdés, hogy mennyire éri meg. Azért alkalmazunk DX11-et, mert ugyanaz az effekt gyorsabban csinálható meg alatta. Ez kimutatott tény. Örülj neki, hogy nem kell gyorsabb VGA-t venned, mert kétségeim vannak, hogy DX9-ben egy HDAO-t kiszámol-e időre a leggyorsabb kártya. DX11-ben ugyanaz az algoritmus hétszer gyorsabban fut. Lemérheted a DX11 SDK-ban. :)

    [ Szerkesztve ]

    Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

  • Def26

    félisten

    válasz TTomax #1325 üzenetére

    Pont ezért kérdeztem én is, hogy miért lovagolunk a fogyasztáson. Engem anno a GTX480 -nál sem érdekelt és most sem érdekel, hogy mennyit eszik. Ez nem az a szint. :)

    De Te is tudod, ha ezen nem akkor lehet más szarságon is lovagolni. Majd szépen becsorog a dupla gpu -s radeon azt "minden rendben lesz"... :)

    Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

Új hozzászólás Aktív témák