Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fsb1000

    nagyúr

    válasz rumkola #979 üzenetére

    Egyet eladhattál volna nekem is.... (470-ből)

    ///

    Egyébként Abu cikkének van egy topikja. Érdekes h-eszekkel.
    Ahol többen leírták, hogy hűha meg igen, a fermi teljesítménye gyenge, de még nem láttak teszteket.

    Nem lett volna érdemes beírni nekik, hogy gyerekek... már március 26. óta nyilvánosak a fermis tesztek (ez több mint két hete volt...), több mint 10 nagyobb/elismert tesztoldal jelentetet meg eredményeket. és mindben az jött ki, hogy a GTX480 a legtöbb játékban jobban megy az 5870-nél.
    (persze tudom, az a koncepció hogy a 5970 ellen meg gyengébb)

    Mert a cikk után szerintem mindenkiben az a tévképzet maradt meg hogy az 1 gpus Cypresek is ott alázzák a fermit ahol csak akarják.

    Kiváncsi vagyok mi jön majd le a tesztből.
    Új eredmény, vagy csak a viszonyítási alap változik meg mondjuk egy Hardwarecanucks vagy Guru3D teszthez képest, ahol korántsem a 5970-hez mérték a GTX480-at.

    ///

    Az árakról mégegyszer:

    Amig az EVGA oldalán 350-ért előrendelhető addig az ott 350 és nem több.
    Megadtam a linket.
    Lehet ezt csürni, hogy szerinted XY nem annyiért kapta meg fene tudja milyen utón módon, és mindezt egy ehhez hasonló nevenics fórumról kiolvasva user kommentekből.
    Szerintem ez nem érv.

    Ez olyan mintha most "rumkola" vagy más beajánlana nekem 110-ért egy 470-et hogy én lehessek az első, én meg élnék a lehetőséggel. nem érdekelne a +10K.
    hm.... talán egy gigánál meggondolnám.

Új hozzászólás Aktív témák