Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rup1u5

    nagyúr

    válasz G4NXST4 #611 üzenetére

    Elég régóta követem fsb pályafutását itt vga tesztelgetés témában és ha valami lejött vele kapcsolatban akkor az biztos, hogy nem "köpködi" az ATi-t. Szerintem ő egy egészségesen objektív user-szempontból közelíti meg azt a kérdést, hogy melyik vga lenne a legideálisabb számára GTA4-hez. Na most ha ő azt tapasztalja hogy az ATi "dadog" és ezt ki is méri, le is videózza, tehát kvázi látható, hogy nem kamu amit állít akkor ez miért "köpködés"?
    A saját tapasztalatai alapján írja le a véleményét, mint itt mindannyian. Ez szerintem minimum respektálandó.
    Mellesleg egy hét után eladtam én is a 4890-emet, ugyan úgy mint ő az 5870-ét. Egyszerűen nem tudtam orvosolni az akadozást és a hektikusan ingadozó fps-eket. Bad Company 2-ben a 4890 20 és 80 fps között ingázott és számomra ennél zavaróbb jelenség nincs. Ennél még az is jobb ha egy kártya szimplán és következetesen lassú, mert akkor lejebb veszem a grafikát és kész.
    Szubjektív tapasztalatokat vitatunk meg és keressük rá a megoldást. Senki nem köpköd vagy fikáz itt semmilyen márkát. fsb és én is már jócskán tulvagyunk azon az életkoron, hogy fikázásban leljünk kielégülést. El kéne fogadni, hogy vannak más tapasztalatok is és nem tudjuk az okát. Vannak akik nagyon elégedettek pl a 4890-el és én ezt elfogadom. Nekem nem volt vele szerencsém.

    [ Szerkesztve ]

    Why don't you knock it off with them negative waves!

  • fsb1000

    nagyúr

    válasz G4NXST4 #611 üzenetére

    még csak álmodozom róla.....

    Igazán hálás lennék, ha megmutatnád, hogy konkrétan melyik hsz-em melyik mondatában "köpködtem" az ATI-t vagy írtam olyasmit, ami negatív véleménynek tünik a Te szemedben.

    *****

    Sárparc:
    Hány GL-es programozó vagy, hogy a chiptervezésre is rálátásod van?

Új hozzászólás Aktív témák