Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szab.tam

    nagyúr

    válasz apollo12 #15666 üzenetére

    nem igazán tudnám megmondani a tutit. pláne úgy, hogy a bf3 perpill nálam nincs az étlapon...

    én múlt év tavasszal és nyáron hihetetlen ámokfutást rendeztem cpu és vga párosítgatások területén. mire kikötöttem a mostaninál.
    280amp - 295 - 470 - 480
    prociból több e8500, q6600, qx9650, q9500...
    közben volt pár iszonyatos baklövésem....

    a legnagyobb az volt, amikor a rev2-es gtx295-öt eladtam, és az árából (akkor70k) 1:1ben vettem gy 470-et a dx11 miatt. már nap utána repült is a fostaligája, és jött 120k-ért a 480.
    de a 295-öt azóta visszasírom. mai napig elég lenne, úgy is elég a dx9. legalább lenne nvida surround-om...

    úgyhogy rajtam kívül talán jóval többen vannak, akik jogosultak megmondani a "mi mire eleg"-et. magamnak sem tudom... :D

    szek
    egyébként persze, hogy a 480 legjobb ezek közül. csak mindig az adott konfigban és felbontásban kell vizsgálni, hogy van-e értelme...
    az előző tanácskérőnél szerintem nem. oda feleslegesen sok.
    ahhoz a procihoz és az 1360*768-as felbontásához pl. a 6850 untig elég. meg hát a költségvetés is. mert ugye abban a végére egyet értettünk, hogy tápot is kell vennie. így táp + 6850 bennmarad az 50k-ban.
    és az 500mb-os 8800gts után lesz gyorsulása rendesen. a q6600 is talán kiszolgálja...

    [ Szerkesztve ]

    fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Új hozzászólás Aktív témák