Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szab.tam

    nagyúr

    válasz apollo12 #15645 üzenetére

    ezekkel a "szépen viszikkel" nekem komoly fenntartásaim vannak általában.
    nem mindegy, hogy 30, 45, 60 fps. pláne egy fps játéknál....

    a 45 már nem folyamatos, és ott már durva microlaggolás is bejöhet. a júzerek jelentős része peidg folyamatosnak látja, (akarja látni), akkor is aképet, ha nem az. és így mondja tovább a szakvéleményt, másokat rossz irányú feljelsztésre ösztökélve. pont ugyanúgy, mint a "néma" 1200-as ventiknél a léghűtés topic-okban.

    szerintem egy q6600 csak erős kompromisszumok mellett hsználható új játékoknál, vagy kis monitoron, jó távolról. úgy kevésbé folyik ki az ember szeme a microlaggtól, mert nem látszik. sőt gyanítom, hogy sokan, akik procilimit mellett folyamatosnak látják, azok 19-22"-os monitoron játszanak 1m+-ról...
    én 75-90 centiről tolom, 32" fullhd-n. a legkisebb röcögéstől elhányom magam....
    más pedig a fent említett távolságból és méretben folyamatosnak látja, és így észrre sem veszi...

    qx6850@3.6ghz + 2*8800gt sli, 1680*1050, dirt1. iszonyú pocsék volt. vissaztettem az e8500-at, már 4 ghz sokkal jobb volt...
    a q6000-es procikat játékra el kell feljteni. régen jó kis proci volt, pláne többszálas melóra. játékra nagyon kompromisszumos....

    [ Szerkesztve ]

    fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Új hozzászólás Aktív témák