Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pala

    veterán

    válasz Madn!ght #14049 üzenetére

    Én is a kettes verziót vettem, pont amiatt, hogy ne kelljen külön kiegészítő szettet venni hozzá.

    Mag a hűtő amúgy nagyon jó, viszont a ram-, vrm-, és fetbordákat én nem ragasztottam fel (helyettük a gyárit hagytam), mert valami katasztrófa a felszerelésük: egybe kell kotyvasztani hővezető pasztát + hővezető ragasztót, majd szépen egyenletesen elkenegetni az összes hűtendő felületen és utána ráragasztgatni a bordákat (vagy 20-at!). Persze előtte le kell csavarozni a hűtő aljáról a keretet (eleve képtelenség leszedni, az enyém legalábbis rettenetesen oda van csavarozva), és felrakni a gpu-ra, hogy ehhez igazítva ragasszuk fel a rambordákat, nehogy utólag kiderüljön, hogy rosszul pozícionáltuk őket, mert akkor aztán kampó... a fetek környékére még thermal pad is kell, hogy kiegyenlítse a felületet a bordák számára. A felragasztott bordákat utána jó eséllyel soha többé nem lehet leszedni majd, legalábbis a kártya megsértésének veszélye nélkül kész malőr lenne Én ugyan nem vágtam bele ebbe az egészbe, de több külföldi oldalon is megerősítették, hogy a kártya és az accelero-bordák közt a házasság egy életre szól. :)

    Szóval a dolognak ez a része számomra kissé túl van bonyolítva, és ez főleg annak tükrében érhetetlen, hogy ugyanettől a gyártótól a Twin Turbo Pro bordáinak felszerelése meg példásan egyszerű (öntapadós felület, oszt' csókolom, kb. 2 perc felrakni az összeset).

    A hűtő részével amúgy itt sem volt gond. Szép is, jó is, hangja sincs és teszi a dolgát, eddig meggyőzően. Alatta meghagytam a TF2 nyákbordáját, így gányolni sem kellett.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák