Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz N_A_S #11980 üzenetére

    Helló srácok!
    Régóta offos vagyok a topikban, gépem fele kihalt, a 480-as vga otthon sincs, havernak adtam kölcsön.
    De már annyi dolog megy itt, illendőnek találom beleszólni. A legtöbb új "klubtag" write-only üzemmódot nyom, rengetegszer előfordul a meddig lehet őket húzni dolog. Nekem egy nagyon átlagos vid-ű egyedem van (1,050V), azonban 1,088V-al megy 900MHz-et, alapfeszen pedig 856-ot, gyári órajel mellett pedig 0,913-ig megy le stabilan eddig. Többen emlékeztek homályosan ezen eredményeimre, most akkor felemlegetem, ne haljon ki a köztudatból. :DDD Szóval N_A_S kolléga, a magas VID még nem rossz ómen. Szívesen megnézném a tiéddel mit tudnék kezdeni.
    Ez az eredmény nem volt kistrapálva, 24 óra furmarkot kapott és utána többet nem foglalkoztam vele. Azt hiszem Reibek kért 3dmark 11-et. Ha otthon leszek és végre lesz gépem (lap megvan, ramból most van egy tonna különböző 1gigás modul, pár jobból építek egy 4x1 800cl5, kombinációt, amíg meg nem jönnek az 1200-as 2x2 g.skill pi-k), akkor csinálok 1500 tesztet, kb. új a gépem, most ismerkedek vele.
    Melyik a most kapható legdurvább hűtő, ameik felmegy a 480-ra? Ár, méret, elérhetőség nem számít, csak a teljesítmény és hogy natív vga hűtő legyen, ne moddolt cpu hűtő, az van tesztekre.
    N_A_S: tőled megvonnám a gtx480 vásárlási jogot. Védett fajt fox csinálni belőle... :DD :U
    Na elsőre ez jött ki belőlem, majd ha van vmi építő jellegű, akkor írok.
    Üdv, D. :R

    [ Szerkesztve ]

    Nyugodj békében, drága Maffia cicám. :(

Új hozzászólás Aktív témák