Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz szab.tam #10478 üzenetére

    Na akkor Lethal Gene És N_A_S: ráállok én is erre a beállításra.
    szab.tam: ha attól jobban alszol, akkor megbeszélhetjük, hogy ne legyek hajlandó egyet se eladni neked (asszem erre utalt az ajjaj).
    Az a vrm borda kibeb...... nagy ami neked van. Tetszik. Kell. Kérem. :DD
    Te hogy oldod meg a túlzott magasságot? Én csak nem vágok szét egy 3 napos karit...
    De mégjobb megoldás a thermalright hőcsöves állatja lenne vrm-re, rámozdulok. Ismered?
    Kár h kigyökölték 65nm gtx 260/280 után a vrm hőszenzort... imádom pedig. Tuningban is sokat számít h hidegek-e, legalább nem forralom fel a régi karin, tudom, h azé nem megy 800 fölé a mag, emrt melegeszenek a feszstabok. (OFF)Várjá, már felejtem írás közben mit akarok mondani...(/OFF)
    Ja. annó olyan tervem volt, amire aszonták hülye vagyok: sli 9800gx2 2-2 db hr-03-al.
    Hasonlóan, mint itt.
    Csak gx2 hiányában, meg olyan sli-s lapéban, amin így el tudom őket 1mástól tolni és el is férnek, abbahagytam, de berendeltem több helyről összesen 12db-ot belőlük.
    Már midenhová azt raktam... 8600gt, 9600gt, 8800gts 512mb, 4870, gtx260... haverok sorbaállnak érte... Már csak pár darab van, unalmamban p45-re, 7600gt agp-re, ilyenekre raknám fel, ha lenne türelmem, az még menő is lenne. Rájöttem, gépeken belül ez az én "asztalom": léghűtés modok. De a ph kockulás elnyomja. vki ajánljon jó pszichológust ph ellen :D

    Nyugodj békében, drága Maffia cicám. :(

Új hozzászólás Aktív témák