Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Landon

    őstag

    válasz Dantenero72 #6961 üzenetére

    Menjél igyál egy pohár vizet, tegyél be vmi nyugtató zenét, amennyiben dohányzol szívj el egy cigit. Aztán nyugi. :) Amiket itt leírtál az a mai kapitalista PC-s piac, ezt tudtad(nod kellett volna) amikor elkezdted ezt a játékot... ezt tudjuk itt mind mi is. Neked valamiért peched van ezzel és ez rettentően idegesítő én abszolút megértem. De ilyen stílusban első dühödben akkor se fejtsd ezt ki ilyen formában egy forumon. :) Én nem adnám fel a dolgot. Ha más nem akkor itt ph!-n akár itt a topicban vagy akárhol próbáljunk meg összedumálni, hogy esetleg valamelyik nagyobb guruval nem e tudjátok személyesen megnézni tüzetesen a dolgot ha ez így "távban" semmiképp sem megy. ;) Sok pénzt költöttél a gépedre, ezt a problémát most meg kell valahogy oldani és nem feladni! Ha más nem akkor én már hallottam olyat, hogy volt aki egyenként minden egyes elemét a PC-jének RMA-zta addig ameddig jó nem lett a gép... legrosszabb és legidőigényesebb megoldás de ha nincs más akkor ez még egy opció.

    There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

Új hozzászólás Aktív témák