Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • G4NXST4

    tag

    Láttam, hogy sokatoknak van, vagy volt 285, de valakinek közületek netán volt-e Asus Matrix 285-ös karija?
    És mi a véleménye róla, megérte megvenni, jobb, mint a sima 285, tényleg igaz, hogy brutális hangja van?
    Mert több, mint valószínű szeretnénk venni egy ilyet ASUS Matrix Radeon HD 5870 ,csak nem tudom, hogy meg éri az árát. Mert ha netán nagyon brutális a hangja akkor, hogy fogom elpasszolni. Vagy akkor inkább egy ilyet vennénk ha ez a mátrix sorozat nem olyan jó, ahogy leírják [link]
    Csak az a baj, hogy ezt a Eyefinity 6 rendszert úgysem fogom nagyon kihasználni, max egyszer kipróbálom aztán annyi. Csak itt meg az árával van probléma, hogy ezt tényleg nehéz lesz majd elpasszolni jó áron. Főleg, ha kettőt veszek CrossFireX-be. Mert én kb. havonta veszek új kártyát, de ez könnyem rám ragadhat, mert nem sok embert érdekel a 6 monitoros dolog.
    Ja és örülnénk, ha valakinek volt, vagy van Matrix 285-se és leírná róla a véleményét, nem pedig elkezdenétek hőbörögni, hogy miért ide írom ezt PLS :R

    nagyonromlik

Új hozzászólás Aktív témák