Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szab.tam

    nagyúr

    válasz bendikeee11 #15640 üzenetére

    a válaszhoz információhiányban vagyunk.

    nálam a gtx480 egy q9550@4 ghz-nél is sok esetben nincs maximális gpu terhelésen, azaz procilikit van.
    fullhd-n ráadásul.

    ha kisebb a felbontás, (és nálad nem tudjuk, mekkora), akkor még előbb van procilimit.

    én q6700@3.3ghz-en teszteltem a gtx480-at. gyalázatosan elbukott a procilimit miatt.

    táp. az, hogy 550w, semmit nem mond. nekem egy 460w-os elviszi totális stresszen is az egész rendszert. de a tápom ezt a teljesítmnényt akárhol leadja.
    egy régebbi táp 12v-os ága legtöbbbször szét van darabolva.
    tehát tudni kéne a pontos típusát, (mondom pontos!), és a gyártó oldalán lévő adatlapját.
    valami ilyet keress.
    ha a+12v-os ág egyben van, mint az enyémen, akkor bitos jó. ha szét van szabdalva tizenpár amperes ágakra, akkor nem.
    tehát linkeld ide az adatokat, és a többiek majd megmondják.

    de a bf3 a procid miatt szerintem nem fog makulátlanul futni. de ezt annak kéne megmondani, aki egy ilyen összeállításon tolja. aza tuti kiindulópont.

    a kofigleírást kitölthetnéd te is, mert akor nem kéne totóznuk, hogy most mid is van...

    szerk.
    először a mostani konfigodon nézd meg, van-e procilimit.
    indítsd el a feladatkezelőt, teljesítmény fül. húzd j szélesre az ablakot.
    futtasd a játékot.
    amikor úgy érzed, hogy nagyon szaggat, lépj ki gyorsana játékból, és nézd meg a magok %-os kihasználtsági görbéjét. ha mind a 4 mag az egeket verdesi, akkor (majdnem) totál felesleges vga-t cserélned, mert ugyanúgy procilimit lesz...

    [ Szerkesztve ]

    fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Új hozzászólás Aktív témák