Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laraxior

    titán

    válasz Reibek #11759 üzenetére

    975? 920 simán hozza azt a szintet.. :K Tök felesleges lett volna abba beruházni.
    Úgy látom 1920ba tolod.. akkor meg végképp bőven elég lett volna ha marad a 920. 3.6GHz-en simán ment volna szinte alapfeszen, és több nem is kell fullHDba.
    Hiába tudja a 2600K a millió GHz-et...
    Mondtam már. Bármikor össze merem ereszteni az én 920am a te 2600K-al. 1920ban normális beállítások mellett (szűrők,magas részletesség)
    Maximum annyit tennék hogy a jelenlegi 3.4ről feltolnám max 3.8ra..de még az is szinte teljesen felesleges lenne. :))

    apollo12: röviden ennyi a lényeg, szinte mindegy milyen CPU van alatta, ha az üt egy minimum szintet :K
    AMD-t nem követem, csak régen volt AMDm,nem tudok hasonlítani, de úgyis Intellel tolja a kollega :D

    [ Szerkesztve ]

    "Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

Új hozzászólás Aktív témák