Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szab.tam

    nagyúr

    válasz Laraxior #11742 üzenetére

    alugggyá'!!! :DDD

    apropó: kis ninja-nak miért lettek begyűrve a lamellái? a gpu-n az alaplaptól nem fértek el?

    csak mert talán holnap visszakapom az 1. riser-t, amit nem sikerült 30 centire megtoldatni. nem forrasztott, hanem tüskés a csatlakozása. így egy másik kábelre próbálták átcserélni. de utána hiába szeletelték vissza, nem a hossazl volt valszeg a gond, hanem a cserekábellel.
    most visszateszik a gyári 15-öset.
    péntekre itt lesz másik 2, de azok forrasztott 15-ösek. ha mennek külön, akkor megpróbálom sorbakötve... :))

    lehet, hgoy neked is egy ilyen kábel kéne, hogy elhozd az alaplaptól. és akkor azt tesztel rá, amit akarsz.

    kíváncsiságból megpróbálok levadászni egy powercolor 6850 passzívat, de tv előtti szunyókálás vége az lett, hogy csak megcsináltatom erre a 480-ra a hőcsöves vizesblokkot. de oda is jól fog jönni a riser. elég nehéz lenne egy 15 kilós monstrumot,a végén a vga-val a gép oldala felé úgy rádugnom, hogy semmi flexibilitás nincs. 15 centis kábellel a vga ugyan nem fog teljesen kijönni a házból, a csöveket is hajlítgatnom kell, de legalább nem kell mm-re belőnöm a távolságokat. tudni fogom berakni.

    iszonyú jó tervet csináltam. csak baj az, hogy így drágább lesz, és nem lesz kompatibilis. a fullcover blokk miatt....

    de még egy igen sovány esély, ha a 2 egymásba dugott riser működne. de én a 15 ceninek is örülnék már, ha menne minden 3d-s alkalmazás alatt is.
    az átműtött 30 centisnél 2d-ben kép sem volt, de indult a gép...
    a gyári 15-ös még nem volt nálam, egyből ment a szerelésre, de ott kipróbálták, és ment.

    jövő hét végéig baromi sok minden elg már végre dőlni, nemm vergődök tovább, mint hal a szatyorban...

    de neked is fog szerintem kelleni egy riser. szabadabb lenne a kezed...

    [ Szerkesztve ]

    fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Új hozzászólás Aktív témák