Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Invisibility

    csendes tag

    Hogy ba**ná szába a jó édes a***át a kedves nVIDIA! lassan másfél éve vagyok boldog tulajdonosa két 7300GT-nek amik SLI-be partyznak. De az agyam lassan eldúrran hogy ba**hatom a két karit hisz már a 9-es széria kopogtat az ajtón. Kíváncsi vagyok hogy a 9-es széria meddig lesz jó. Mert ugyebár már nincs sok értelme egy 8-as szériának ami még a DX10-el babrálgat és a táp mint egy állat kénytelen leszívni paksot hogy a szerencsétlent el tudja látni. Nha de nyárig várok. Addig van még egy csomo DX9-es game amit szivesen kiakasztanék. Köszöntem hogy elolvastátok. Szasztok!

    Szasztok

  • Invisibility

    csendes tag

    Skacok! ha jól olvastam vissza akkor az ATI hamarabb elkészült a DX 10.1-es kártyával mint az nVIDIA? Ha igen akkor grat az ATI-nak :C a nVIDIA-nak még két füles :W

    Szasztok

  • Invisibility

    csendes tag

    Nem tudom jó helyen járok-e de épp most olvastam a 9600GT után aminek 500Mhz-s GPU-ja lessz, és 2000Mhz memória szélességgel bír. Kicsit aránytalannak tartom ezt a felosztást. és mint többen is megírtátok hogy sajnos a 9-es széria sem lesz tökéletes mindenkinek. Biza rések lesznek. Úgy mint a szegény és a gazdag, tél és nyár között. Vagyis az a bizonyos KÖZÉPKATEGÓRIA valahogy kimarad. mert sztm. a 9600GT félig sem lessz olyan erős mint a 9800 széria valamelyik tagja. Több helyen olvastam hogy szinte ugyanaz lessz a forgatókönyv mint tavaly (2007-ben) és sajnos láttunk már ilyet. Lásd 8-as széria. Nos a 9600GT-re visszatérve és eltekintünk a DX 10.1-es és a Shader Model 4.1-től (amt ha egy játék kihasznál akkor az izzasztja a karit is) akkor az a bizonyos 500/2000 kevésnek bizonyul. Bár vannak állatok akik kockáztatnak, és egyből a pencil mod, és a 6 ventillátoros hűtést alkalmazva a szénnéégés határáig húzzák a karit. Én már nem annyira sajnálom a két 7300GT-met (500/700) max (600/800-ig szoftveresen) de még mindig jól teljesít kategóriájában. ATI-t nem merek bevállalni mert anno egy 7500-al (sztm az volt.) volt egy pár játék ami nem igazán volt játék, hanem inkább subtér figyelés, és nagyon csúnya grafikai hibák jellemeztek. Tudom azóta fejlődött az is de mivan, ha mégse ;) ?

    Szasztok

  • Invisibility

    csendes tag

    FPS ide, FPS oda. Én már toltam végig 15-20 FPS-el gamet. Pl. MoH Airbone ahol a readme.txt file-t olvasgatva látam hogy bla-bla-bal 7300GT bla bla bla NOT SUPPORTED. Gondolom ez nem jelent jót. De kiaggattam. Pl a STALKER nállam egy VGA-val medium beállításokkal 25-30 FPS-t produkál. Mondjuk úgy hogy élvezhető is. De ha berakom a másik VGA-t akkor érdekes mód 7-11 FPS. Ami eléggé sz@r. Vagy a CoD 4. Egy VGA-val ugyanakkora FPS számot produkál mint 2 VGA-val. Pedig az SLI -yes-re van kapcsolva. Érdekes mi? És nem tudom miért van ez. Van egy LG L1718S nevű monitorom. Egyik helyen TFT a másik helyen LCD-t írnak rá. Most melyiknek higyek? Sok itt az átb@szás...Túl sok. Néha jó az SLI, néha nem. Néha csak az ATITOOL segít (moha). És kérdem én hogy igaz az hogy az SLI csak akkor működik ha a játék is támogatja? Vagy hogy működik ez? Mert szerintem itt sem stimmel valami. Hogy SLI-s configot mégegyszer nem veszek az is biztos!

    Szasztok

  • Invisibility

    csendes tag

    A januárban megjelent GameStar újságot olvasgatva az állam ismét a földet túrja. Ugyanis a 9600GT teljesítménye alacsonyabb lessz a 8800GS MONDOM GS!!! alatt. Hát az nvidia elmehet a sunyiba. itt a cikk részlete:
    ...Emelett napvilágot látottak a középkategóriás, D9M avagy várható bolti nevén 9600GT specifikációi. 650 MHz-es a G92 mag, amihez 256 bites buszon csatlakozik majd az 1800 MHz-en járó, fél GB mennyiségű memória. 64 darab streamprocesszorával valamivel a 8800GS alatt teljesít, működéséhez pedig 6 tűs tápcsatlakozóra lessz szükség, a csatlakozó másik végén, egy 12V-os ágon legalább 26A leadására képes tápegységgel.
    MÁR MEGINT NEM LESSZ EGY NORMÁLIS KÖZÉPKATEGÓRIÁS KÁRTYA A 9-ES SZÉRIÁBAN!!!!

    Szasztok

Új hozzászólás Aktív témák