Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tread

    csendes tag

    válasz Macka #7016 üzenetére

    Annyira nalam sem remekelt a Crysis sajnos. 1680x1050-ben eloszor high-on volt minden 4xAA es 8xAF es nem futott tul jol, de elvoltam vele egy ideig. Aztan, meg az eleje fele, amikor megtalaltak a fagyott hajot, ott kb 2 FPS-em volt... Akkor levettem mediumra majd kesobb 2xAA es 4xAF es ugy toltam vegig. Ugy mar jol ment. Mindezt egy E4700@3.2GHz+4GB 1066-os rammal :(

    Szerk: Jut eszembe, feltettem COD4-et 1.7-es patch legujabb nvidia driver ugyanazok a beallitasok, mint crysisnal csak jatekon belul, minden high es ha sniper van nalam es nem vagyok vele bezoomolva, akkor jatszhatatlanul szaggat a jatek, minden mas esetben jol megy...

    [ Szerkesztve ]

  • Dj Dekko!

    őstag

    válasz Macka #7016 üzenetére

    Mindegyik játék tökéletesen fut, még a crysis is elbattyog már... de azt nem tudom felfogni... hogy lehet hogy amikor nagy akció van... tankos résznél 50 FPS! ... nem egyszerű---
    de amikor nincs semmi sötét van ... és susnyásban mászkálok 18 - 15 fps *QUAD SLI VEL!
    ez SZÁMOMRA FELFOGHATATLAN BELEFÁRADTAM... tök mindegy mit veszek alá. akkor is lemegy úgyan annyira...csak maximum fps a nagyobb... és az a vicc a dologban... lényegtelen hogy 2x - 4x élsimításon és / 8x - 16x aizonán megy... ugyan annyira leugrik...igaz szerintem a vista belefáradt a 9800 GTX után...és meggajdult a driver...jobb ötletem nincs ... azt hittem az egyik gx2 ... kaki* elvittem a bratyomhoz :) ott meg úgy ment mint az állat... úgy hogy kilőve...
    tuti hogy az egész C - R - Y - S - I - S egy rakás S - Z - A - R ! :W :W

Új hozzászólás Aktív témák