Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Saint

    aktív tag

    válasz Arbiter #3622 üzenetére

    Nem a játékok alatt ,, összeségében. hanem magával a karival is...
    baszottul melegszik /mondjuk ez a legkisebb baj/
    beállitom a monitort hogy legalább 1024x768-ba menyen a képcsöves 85 Hz , és amikor ujtainditom a gépet amutmatikusan viszabarmolja 60 Hz-re mondjuk ez is kis hiba
    Be Kell állitanom legalább 160 vagy 200 Hz-re hogy legyen meg a 85 Hz ,, ez mitöl van..
    hiába mentem le rigtig nem az jön vissza mikor ujrainditok...
    a játékok alatt B@szottul nem az a beállitás jön be amit beállitok.. megint 60 Hz
    /majd kisül a szemem/- mondjuk a szemorvos örülni fog mikor tolom neki a lovét.....

    a régi játékok pl QUAKE 3.. 640x480- ba lehet csak játszani mert ha beállitom nagyobbba megnyújtja a képet de nagyon..
    a driver az botrány ami van hozzá...
    Ekkorát még nem CSALÓDTAM az ATI-ba mint most...

    vissza hoztam a 7900 GTX-emet is visszakértem a sráctól és viszakaptam a pénzt ,, igaz egy kicsivel kevesebbet,, de még igy is megérte,,, SZABADULNI kellet ettöl a kártyától..
    Esküszöm ha valaki azt mondaná hogy cseréljem el vele a 7900 GTX-re úgy egy az egybe, elzavarnám havat lapátolni valami távoli helyre...

    lehet hogy a driver majd orvosolja ezeket a problémákat de amig az megjön nem egyszer lesz még ösz,,,,

    Ugyhogy szerintem halgatok az itteni tagokra /meg a józan eszemre/ és veszek egy 8800 GTS 512 /G92/-est..

    ebböl érdemes 1GB-et venni mert csak 2-3-4k val több??

    Köszi :R

    Gigabyte X99 Gaming 5P, I7 - 5820K- 3,3 GHz, 32GB Corsair 3000, 1080 GTX , Codegen S101, Sata 6 SSD, Popcorn A-500, Asus Transformer Book T100Ta 64GB+500GB, FULL-FULL VIZ Hűtés..

Új hozzászólás Aktív témák