Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • anadroid

    senior tag

    válasz kóóó #26441 üzenetére

    Megnézted a hivatalos nyomkövető oldalon? A track24.net ebből a szempontból közömbös, ha bármi oknál fogva nem talál adatot, akkor "hasra üt" és felveszi az adatbázisba. Próbáld meg, hogy beírsz egy kamu számot, még csak hibátlan szintaktikájúnak sem kell lennie! Egy ma kézbesítés alatt levő csomagom számát egy helyen megváltoztattam (az ellenörző összegnél, tehát ki kellett volna buknia), és ezt kaptam vissza:

    Information about tracking number: RF513939426SG
    Added to database
    19.01.2018 10:53:52
    Last update
    19.01.2018 10:53:53
    Estimated delivery period
    18.02.2018 - 10.03.2018

    Pedig ilyen számú csomag nem létezhet.

    Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

  • mbernie

    csendes tag

    válasz kóóó #26441 üzenetére

    nekem január 21-én jár le a 60 nap. rákérdeztem, hogy a tegnapi körlevelüknek megfelelően valóban az országban van-e a csomag és ez a válasz jött erre:
    ...
    Thank you for your response.
    I understand you wish to receive the items as soon as possible. Kindly note, that most package will arrive at destination within 25 business days. If it was returned, it takes 25 business days to reach us.However a smaller percentage of the order can take up 2 months to arrive due to weather, holidays, and peak season etc. Please rest assured your package is still on its way as we ship to your country every time with this shipper. This is why we have set this timeframe. Once it has been exceeded, please recontact us with all the details.Please free to contact us on 21-1-2018 if you haven't received the package. Then we may offer you the possible solutions as a proof of goodwill.Thank you very much for you patience and understanding.
    ...

    szóval ködösítenek erősen. lehet paypal lesz ebből, de azért hétfőn írok nekik kiváncsi vagyok mit ajánlanak...én kiegyeznék abban is ha újraküldenék(vagy elküldenék)a tabletet amit rendeltem, ha már a tok és az üveg megérkezett hozzá tőlük..

    azért ránéztem a paypal oldalára, de nem találtam olyan opciót, hogy azért refundolok mert nem érkezett meg a csomag, ezt hol találom?

    üdv,
    bernie

Új hozzászólás Aktív témák