Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • englishman

    csendes tag

    Ahogy korábban írtam, ma több fórumtársamhoz hasonlóan én is kaptam üzenetet a Support Centertől, miszerint még egy kis türelmet kérnek a novemberi rendeléseket illetően, "the package is now in your local country and will be delivered to you soon", tehát mát itt van az országban.
    Engem azért nem hagyott nyugodni ez a "körlevél", nemrég felléptem a Track24.net-re, ahol a TN alapján ez fogadott:

    Added to database 18.01.2018 15:58:06
    Last update 18.01.2018 15:58:07
    Estimated delivery period 17.02.2018 - 09.03.2018

    Alatta van egy chat-folyam, ahol az oldal operational manager-ét lehet kérdezni az aktuális státuszról a TN megadásával. Meglepetésemre ő is megerősítette, hogy a rendelésem ma lett postázva és elküldve:
    "this order was posted and sent today.with estimated delivery in march 9.please wait 20 days for updates and more infos"
    Mi van??... Lehet, hogy ezért kaptuk a mai üzit, mert még csak ma indították el valahonnan valamivel a pakkokat? Így viszont elég inkorrekt azt írniuk, hogy már Magyarországon van. Ja, és március 9-ig újabb időt nyertek... Most már csak kívánom mi lesz a vége, hátha 3 és fél hónap alatt ideér az "express" :DD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák