Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tothjozsi96

    addikt

    válasz Gyurci97 #7471 üzenetére

    Majd írd meg hogy lett, kíváncsi vagyok.

    Nekem az ELM4120 nagy szerelem volt míg be nem döglött, azóta kétszer is volt szervizben és igazából most "jó", de teljesen erőtlen lett a gép. Úgyhogy úgy voltam vele hogy engem nem érdekel a súly meg semmi, inkább megveszem a legnagyobb Makita-t, nyilván az indukciós motor miatt. De egyébként újkorában a 4120 is brutál jó gépnek bizonyult, de most amit tettek bele új motort ez nagyon harmatos.. Úgyhogy én magamhoz és szüleimhez is vettem 4620-at. Apám egyszer próbálta és mondta hogy ezt ő többet nem is fogja, pedig nem gyenge ember. Úgyhogy.. Én tényleg nem érzem nehéznek, illetve én nyírom a füvet mindkét háznál így leginkább az volt a fontos hogy nekem legyen jó. Ezért írtam neked a 3320-ast, ha nem nagy a terület és szülő fogja használni szerintem az a fontos hogy könnyű gép legyen. A 4120 is ilyen, apám nagyon szereti, csak hát.. ott is megállt a motor aztán látod, hiába volt szervizbe, most sokkal gyengébb mint mikor megvettem. Rendesen beletolom a gazba, és fullad a gép 4-es vagy 5-ös vágásmagasság mellett.. Nevetséges. Majd felhívom a Makita-t, de hát most nem tudom, lehet ez egy javított motor és ezzel jönnek ki az új gépek, vagy én nem tudom. Rendesen olyan mintha az 1600W-os fűnyíró 1000W-os lenne maximum.

    Egyébként nekem is bejön az a 2 akkus zöld Parkside fűnyíró, egyetlen félelmem ezekkel a Parkside cuccokkal az, hogy szezon közepén megdöglik, aztán lehet vakarózni. És azért ha belegondolsz, most 40-50e forint talán.. ha megkotlik és nem javítják, annyi pénzből milyen fűnyírót veszel ami akkus? Semmilyent. Úgyhogy én ezért nem is erőltetem már ezt a vonalat.

Új hozzászólás Aktív témák