Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tothjozsi96

    addikt

    válasz MaCS_70 #7465 üzenetére

    Szerintem ne abból induljunk ki hogy a Parkside-odon milyen az önjáró. :B Főleg ne úgy hogy nem is csúszókuplungos, tehát ha jól tudom a Te fűnyíródat húzni nem is lehet mert befékez gyakorlatilag. Egyébként egy komolyabb akkus/vezetékes gép is 30kg, azért azokkal sem egyszerűbb, és ezeken még önjáró sincs legtöbb esetben.

    Persze, újra dönthetsz hogy mit veszel, reméljük nem vettél dupla töltőt és 4x 8Ah akkut mellé, mert akkor az kis túlzással kuka.. (ha csak emiatt vetted, abban az esetben).

    Én megmondom hogy mi lesz a Performance fűnyíróddal.. :U Betelefonálsz, megmondják hogy sajnos nem tudnak másikat adni, a pénzt visszakapod a gép meg nálad marad. Parkside csoportokban a fűnyírós garanciáztatásokkal általában ez lett, vagy kaptak másik gépet, ha éppen volt. Majd írd meg, kíváncsi lennék.

    Egyébként az a Performance fűnyíró egy nagyon félresikerült valami, rengeteg hibás darab volt. Sajnos buta voltam én is, és futottam a boltba mikor bedobták. Nálam a magasságállító kar vagy a hátsó tengely.. passz.. nem stimmelt, és a magasságállító karba annyira beleért hogy használhatatlan volt. Úgyhogy nagyon megérte.. Én vissza is vittem még aznap, [kép]

    Nekem ez a bajom a PS-el hogy most mikor megtapasztaltam hogy garanciáztatni kellene, de nem tudják, így a géppel nem tudok mit kezdeni. Tök jó, visszaadják az árát. És? Ugyan ilyent nem tudok venni, és akkor igazából én most ott vagyok hogy 300+ ezer forintom simán benne van mindenféle PS gépekben, és igazából ha bármi lehal akkor "sajnáljuk, nem tudunk másikat adni", úgyhogy akkor sok sikert. És ugye PS-nél az a legbosszantóbb hogy mindig az A1 a legjobb, legerősebb, és jönnek az új generációk és minden egyre hitványabb. Tehát újabb gép vásárlás nálam nem is játszik, mert egy rossz vicc az hogy jelenleg milyen gépeket árulnak, Performance-ról beszélek, a zöld az meg szóra sem érdemes.

  • -ZeeZee-

    senior tag

    válasz MaCS_70 #7465 üzenetére

    Pénteken szerettem volna lenyírni az udvaron a füvet (300-350m2, nem sík és ráadásul még tekergős is) a jó öreg Makita PLM4601-esemmel. A 2. rántásnál elszakadt a berántózsinór. Persze nincs itthon tartalék, üzletek zárva a közelben. Anyósom kölcsönadta a Lidl-s akkus fűnyíróját (PRMA 40-Li B2), amivel nejem lenyírta a füvet. A benzinessel nem szokta, mert nehéz tologatni. Nosza, akkor veszünk egyet, úgyis most volt akciós. 3 közeli üzlet közül csak egyben találtam fűnyírót, elég poros volt, de már az újabb típus (PRMA 40-Li C1, van rajta turbó is, nem csak ECO és auto fokozat). Ma, mivel a munka ünnepe van, de nem vonulunk fel, gondoltam "összerakom" az új gépet.

    Sajnos ferde az egyik első tengely, ezért ha csak finoman tolom gépet a garázsban, akkor is 1,5m után, már 10-15cm-rel balra van az indulási vonaltól. Holnap viszem vissza, de sajnos nem lesz helyette másik, mert nem találtam már megmarad készletet. Úgyhogy pont úgy jártam, mint Te. Pénz vissza, de gép nem lesz. Ha meg javítják, akkor addig mivel nyírjam a füvet? Persze ott az önjáró (közben kicseréltem a zsinórt), de már örültem, hogy nem csak én fogok idén füvet nyírni...

Új hozzászólás Aktív témák