Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tothjozsi96

    addikt

    válasz MaCS_70 #7462 üzenetére

    Akkor kérlek mond el, mi értelme az önjárónak ha nem az, hogy kompenzálja a nagyobb súlyt?

    A Parkside csoportokban amiket olvastam, sosem javították a gépeket hanem inkább újat küldtek. De lehet hogy pont ezeket a posztokat fogtam ki. Viszont arra reagálnék hogy igen, Lidl-nél visszakapod a pénzed és nem ülnek rajta, de LIDL-ben ez a termékpaletta szezonális jellegű. Szóval esetedben ott a Performance fűnyíró, ne adj isten megáll és garanciáztatni kell, nem javítják meg, visszakapod a pénzed, és hogyan tovább? Ugyanilyent nem tudsz venni, mert nincs minden második héten a boltban. Szóval szerintem emiatt is csak óvatosan a Parkside dolgokkal. Eddig nagy PS szerelmes voltam de most pár dolgot garanciáztattam és tök jó, visszaadták a pénzt, de nekem nem a pénz kellene hanem a gép. És ugye erre nincs megoldásuk. Tehát én nem leszek előrébb azzal ha visszakapom a pénzt. Gondolom neked se lenne segítség ha visszakapnád a 100 ezer forintos vételárát a fűnyíródnak, és azt mondanák hogy akkor sok sikert a továbbiakban, oldd meg. Most halt meg a PWSAP 20-LI C3 sarokcsiszolóm, ez a legjobb széria (szerintem), és persze már nem kapni. Persze besz@rt, garanciáztatni szerettem volna. Természetesen nem tudtak másikat adni, így lehetett vakarózni hogy akkor hogy tovább. Elég szar érzés mikor felépítesz egy adott akkumulátor típusra egy gépparkot, és akkor ja, hát ez van. Lehet mondani hogy van sima zöld flex meg volt performance is nem rég, csak azok nekem már nem megfelelőek, sajnos. Egy (Samsung fan) jóbarátom segítségével tudtam venni egy másikat magánszemélytől, de ja, szívás eléggé, szóval az éremnek erősen két oldala van.

Új hozzászólás Aktív témák