Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nukewar

    tag

    válasz bwoay #3140 üzenetére

    Kedves Bwoay!
    Egészen érdekes dolgokat írtál. Meg kell jegyeznem az internet olyan kommunikációs közeg, amin keresztül félreérthetőek a mondatok.
    Samsungos hozzászólásommal nem volt szándékom bárkit is megbántani. Ha mégis megtettem, akkor ezer bocsánat. Furcsa módon mégis nekem estetek.
    Valóban nem a sennheisert istenítettem benne, azt ugyanis mások megteszik helyettem. Gyanítom, hogy abban a hozzászólásban valószínűleg pont a sennheiserre vonatkozó mondatokon sértődtetek be, pedig akárhogy nézem, egy rossz szót nem szóltam rá. Ellenben te nyugodtan gúnyolódsz a samsungon (samkung). Mondhatnám azt, hogy pökhendi vagy, de nem teszem. Ebből nekem az jön le, hogy amit megengedtek magatoknak, azt mástól nem tűritek el.
    Arra is felhívnám a figyelmedet, hogy ez nem a sennheiser topic hanem "Milyen FÜLhallgatót?" topic. Ennek ellenére, ha valaki nem a sennheisert bálványozza, az már nem tetszik nektek.
    Mint említettem a régebbi fülesem egy panasonic volt, ami egyáltalán nem gyenge minőségű, viszont a 3000ft-os árkategóriába tartozik, így nem meglepő, ha a samsung jobban szól. Ezt is a szememre vetettétek, hogy miért ezzel hasonlítom össze, meglepő módon azt viszont elvártátok volna, hogy az 5000ft-os samsungot a 10e ft-os cx-300-al hasonlítgassam össze. Nos, ha az előbbinek nem látjátok értelmét, akkor az utóbbinak sincs értelme. Hiszen ezzel a hasonlítgatással csak azt érném el, hogy belátom a sennheiser, és ezzel a ti felsőbbrendűségeteket, hiszen ti olyan tapasztaltak vagytok. Ez utóbbit nem is vonom kétségbe, de nem hiszem, hogy ez kizáró ok lenne, hogy más is merészeljen beleírni ebbe a topikba. Ha nem haragszol, nem hiszem, hogy te vagy bárki más, aki régebben itt fórumozik hozná a szabályokat arról, hogy ki miről írhat és mit. Mint mondtam, a sennheiserről már eleget, és sokan írtak. Engedtessék meg nekem, hogy egy más márkát is megemlítsek. Megengeded nekem? Köszönöm!

    Tesztet pedig nem szándékozom írni. Vegyen valaki egy ilyen fülest és írja meg, mit tapasztalt. Szerintem nem fog rosszul járni, ha a gyári, vagy 3e ft-os fülesét cseréli le, viszont nem akar költeni mégegyszer annyi pénzt fülesre, mint amennyibe a lejátszója került (van ilyen!).
    Ellenséges reakciót pedig csak két embertől látok itt a fórumon, ez t pedig nem nevezném sokaknak.

    ponti_ak, bocs a hangnemért. Tényleg elvesztettem a türelmemet. Ássuk el a csata fülhallgatót. Miért nem hallgatunk meg valami jó karácsonyi zenét, ha már ilyen szupi füleseink vannak? Nem?

    Amúgy hazudtam atyám! Azt írtam, hogy csakazért se veszek sennheisert, pedig szivesen kipróbálnám, csakhét a pénz... Mae Culpa!
    3 miatyánk elég lesz?

Új hozzászólás Aktív témák