Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • grabber

    addikt

    Megvettem a Cx500-at.Nem akartam hamar véleményt mondani,így vártam egy hetet.Eddig csak hama fülesem és egy 3k-ás Sony fülesem volt,de nem volt elég,sem basszusban sem hangminőségben.

    Amikor legelőször beraktam a fülembe az agyamat mintha két oldalról beljebb nyomták volna.Basszus nagyon durva.
    Viszont ilyenkor fogott el az az érzés,hogy többet vártam volna tőle.Rá kellett jönnöm,hogy ennyiért még nem az a kategória ami "meg is szólalhatna",mert ez tényleg megszólal,de ennek ez a feladata :D
    Azóta 2x összehasonlítottam a többi olcsóbb fülessel és teljesen más.Azok nem ennyire dinamikusak,basszus nem is ismerik.Olyan mintha koszos szemüveggel nézném a világot.
    Jó füles minőségi zene,meghallgattam a Daft punk Alive albumot flac-ban. OMG :Y
    Basszus a lábamban érzem.Konkrétan olyan mintha a koncerten lennék.Most már nem bánnom semennyire sem,hogy megvettem ezt a fülest.
    Amiben még gyenge az a hangerő.Nem elég,full kakaón van minden,talál a laptop gyenge,de az EQ is fel van húzva.Bár 1-2 óra után már fájdalmas tovább hallgatni :DDD
    A másik a közép/magas hangok.Lehetne jobb.Kicsit irritálónak hat,nem annyira élvezetes.Csak ez tűnik fel.
    Meg a kis háttérzaj/kábel zaj néha.

    Nem white fülűként és amatőrként csak ezt tudom róla mondani.

Új hozzászólás Aktív témák