Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jazz

    veterán

    válasz Falconer #7969 üzenetére

    Újraolvastam, félreértések félreértések, már értem mire értettem a FÜLhallgatókat... lehet én írtam bonyolultan, akkor sztorno és újra, megpróbálom egyszerűen :)

    5k küröl kéne fülhallgató. De hajlandó vagyok érte kiadni többet is ha arányosan amennyivel drágább annyival is jobb. Szóval valahol a munkapontot kéne megtalálni a pénztárca mélysége és a többletértékként adott hangminőség között.
    Semmit nem tudok ezekről az új fülesekről, a füllbedughatós előnyeiről hátrányairól (környezeti zaj kiszűrés annyira nem szempont). Akár pár alap-tájékoztató infót is megköszönnék... minden füles membrános? Nekem a 2500 Ft-os Sony membrános is elképesztő volt (ahhoz képest amilyen gyatrák voltak a régi "szenes" fülesek). Persze hallgattam már bele 500€-ós Senn. fejesbe is, nyilván ilyet nem várok el a fülestől, de ha már veszek, az adott lóvéért a lehető legjobbat akarom, ez gondolom érthető.

    CX300-II jól hangzik, 6k még beleférne de nem tudom ennél a terméknél a használt mennyire rizikós...

    thx :R

    free your mind

Új hozzászólás Aktív témák