Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ktommy91

    addikt

    Most hogy volt időm megbarátkozni a KZ ZS5-tel, gondoltam leírom a tapasztalatom, elfér a többi között.

    Elsőre kiakadtam mert alig lehetett beletuszkolni a csatlakozót, amit még durvább letargia követett,mert a hangja valami irtózatosan xar volt. Mindenre rámászó mély, marha karcos közép és a magas pedig elviselhetetlenül sziszegett. Az első próbát kb 20 óra burn-in követte, ez után már sokat javult a helyzet de a mély még mindig problémás volt, ezért jött a játék az illesztékekkel. Számomra egyik gyári illeszték sem volt jó, de végül az Awei ES-Q9 közepes illesztékével megkaptam amire vágytam, kellemes kb kiegyenlített hangképet. Azóta kapott még néhány 10 óra burn-in-t és még tisztább, kevésbé sziszegős lett a hangja.

    Szóval aki ilyen füles vásárlásán gondolkodna, az véleményem szerint nyugodtan rendelje meg, mert nem fog csalódni a hangjában és amennyiért hozzávágják az emberhez(én akciósan 13 dollárt fizettem érte) ajándék.(A kábele már egy másik kérdés, azon jobban érződik a spórolás mint a hangján.)

    Nincs kerítés.

Új hozzászólás Aktív témák