Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VVoid

    aktív tag

    Sziasztok,
    RHA T10-et Astell Kern AK100-hoz (még a legelső kiadás) érdemes lenne megpróbálni? Nagyrészt rock, metál, kisebb arányban klasszikus zenéhez. Most, hogy Muzix-on akciós...
    Még csak most indultam el a fülhallgatókeresés lejtőjén... Jelenleg egy régi Sennheiser IE80 van (tudom, nem sokra tartjátok ebben a topikban), annak idején havertől kaptam az eredeti ár töredékéért. Nekem túlságosan színezett hangja van, de a tere olyan, amilyet még egyelőre nem hallottam más fülhallgatóval.
    Amit hallottam az utóbbi időben:
    Shure 215: ez nem volt olyan rossz, szintén jutányos áron kaptam, de úgy éreztem, a Sennheisernél semmiben sem jobb, inkább túladtam rajta.
    Shure 425: ez egyáltalán nem tetszett, nekem túlságosan steril, unalmas volt.
    Shure 535: ez volt a legjobb, amit hallottam, sokat gondolkodtam rajta, nagyszerű hang, de kissé szűkösnek tűnő tér, ebben jobb számomra a Sennheiser, a Shure-nak viszont sokkal természetesebb, tisztább a hangja. Végül úgy gondoltam, nem ér meg nekem annyit, amennyiért megkaphattam volna (~90k használtan), inkább tovább kerestem.
    RHA MA750: na ez nagyon fura volt, mintha nem tudta volna rendesen meghajtani az AK, élettelennek, laposnak tűnt, ami némileg ellentmond annak, amiket olvastam róla.
    Futottak még mindenféle olcsóbb fülhallgatók is, de nem is tudom már felsorolni, illetve említésre sem voltak méltóak...
    Mindezek fényében érdemes lenne próbálkozni a T10-zel? Vagy ha előrelépést szeretnék, felejtsem el a DD-t, kotorásszak mélyebben a zsebemben, és nézelődjek BA driveresek irányába? Gondolom, a fentiek fényében elmondható, hogy nem annyira a kiegyenlített, hanem inkább enyhe V-karakter az, amit keresek...
    Köszi a véleményeket előre is.

Új hozzászólás Aktív témák