Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Uzi74

    senior tag

    válasz contaxg #38766 üzenetére

    contaxg, Ati1979, raven12: köszönöm a javaslatokat. Ahogy látom mindhárom dac-nak van rajongótábora a head-fi és egyéb review-kban, de a microstreamer lehet tényleg talán a legjobb választás-
    Audioquest dragonfly V1.2 - 150 Eur, de elég törékenynek tűnik, kicsit háklisabb androidon (usa-ban 99 dolcsiért is van az előző) V1.2 tartalmaz pár javítást - kisebb zaj állítólag
    HRT microstreamer - 190 Eur - strapabíró alu ház, bár páran panaszkodtak néha pattogásra PC-re kötve
    meridian - 310 Eur - drágább és nem tudom mennyire android barát
    fiio 07k - 100 Eur - sokoldalú, androidbarát, beépített akku, erősítő funkció, csak hát szinte biztosan szarabb a hangja... :O - ezt kipróbálom a héten,
    Karácsony utánra szerintem rendelek egy microstremert, amennyiben kiderül, hogy botfülem van spóroltam 90 Eur-t :)
    DAC topikba érdemes átnézni ezügyben azt mondjátok?

    Hogy legyen fülhallgató téma is:
    IE80-ra még mindin nem érzem 100%-osan passzolónak a "szivacsokat" - a legnagyobb helyett végül azt a kúp alakút raktam rá - stabilabban bent marad, még ha egy kicsit gyengébb is a basszus - a másik a legkisebb elmozdulásra teljesen elvesztette a tömítését.. Van alánlott csereszilikon-típus ?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák