Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • asadasad22

    őstag

    válasz bwoay #3775 üzenetére

    jahh, erre gondoltam. tudom, eléggé sokan a walkman alatt az mc kazettás őslejátszókra gondolnak, mert a sony hozta ki az első ilyeneket és ezt a nevet használta, így ragadt ez a név sokak számára a kazettás lejátszókhoz (nem csak sony-khoz, az összeshez), holott a sony ezt eredetileg is a hordozható audióeszközei gyűjtőnevének szánta - tudtommal. mostanában a sony ericssonnal újra beindult valamennyire a név, mert tömegek veszik (sima rendes network walkman-ekről meg az emberek 99%-a nem is hallott, csak ájpodról ;) ), ezért gondoltam h talán tudod majd mire gondolok. persze a mobilok miatt a többségnek ha le is esik, hogy nem a kazettás lejátszók walkmanek csak, ott kötnek ki jó esetben, hogy akkor biztos walkman mobilokról van szó :) biztosan nem szólnak rosszul ezek sem, de azért a teszteken látni, hogy hiába walkman mobil, nem szól az úgy, mint egy rendes walkman, (de az átlagember biztosan nem fog észrevenni különbséget, főleg nem egy átlagos fülessel) bár biztos lepipálja a telefonos konkurenciát :)

Új hozzászólás Aktív témák