Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Macilaci457

    őstag

    válasz AmPeX #2882 üzenetére

    ....én egyből leálltam a cx-ről ;) , sőt, tulajdonképpen az mp3 lejátszóról is, bár annak több oka is volt. De mostanában megfordult a fejemben, hogy jó lenne v.mi...

    Szóval most buktam le, írkálok össze vissza, de fél éve nem volt fülhallgató a fülemben. :K

    Na, a lényeg, nem csak a Shure létezik, és nem csak csillagászati áron.
    Sony Mdr-ex90-re tényleg mondják, hogy jobb, már hallottam moddolt példányról is.

    Ami érdekes lehet 100$ körüli áron, szóval fejhallgató árban elérhető.... tudom, ez sok pénz, de például a lejátszók ára eléggé leesett, annyit érdemes jobb fülesre költeni.

    Szóval: JAYS (gondolom ez nem mond sokat senkinek)

    nagyon jó a D-JAYS fülese kb Etymotic ER6 - Shure E4C hangzás (totál flat!!, nincs kiemelés), sokan dicsérik.
    Van kicsit drágábban a Q-JAYS, ami úgy tűnik most, hogy verhetetlen, a legújabb termék, elképesztő: , ennek Mo-beszerzése kb 33000.- Ft. Mindenképpen importálni kell, a kutya se árul ilyesmit Mo.-n.

    Amúgy, a JAYS egy svéd cég, és megpróbálja a CX300 árkategóriájában a legjobb fülhallgatót elkészíteni! Éspedig úgy, hogy jelentkezőknek kiküld tesztpéldányokat, hogy tegyenek javaslatokat!!! Ők az egyetlen cég, akik ezt megteszik! Jelenleg S-JAYS néven, és prototipusként létezik.

    A Q-JAYS áráért beszerezhető UltimateEars super.fi 5 Pro is, kedvezményesen. Ennek van némi mély kiemelése, ami tudom, sokakat felizgat... nos, nem mindenkit. :U
    Kapható M-Audio néven Magyarországon, de itt 65.000 pénz, USA-ból postával a fele sincs.

    Megjegyzem, SHURE nem importálható legálisan, a cég megtiltja a postázást, máshonnan meg esélyes a hamisítvány.

    Ha ebben az árkategóriában is tudsz gondolkozni, akkor érdemes beszélnünk a D-JAYS-ről, vagy Q-JAYS-ről...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák