Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • breetai

    aktív tag

    HI! Kéne nekem egy MP3 lejátszóhoz egy olyan füles, ami nem túl nagy és nem ''PLUG'', mert nem szeretem egyik végletet sem. (+Félek, hogy megsüketülök...) Max. 10. 000 Ft-ot szánnék rá, de persze ha 5000-ből megúsznám az sem lenne feltétlenül baj. JÓL SZÓLJON!!! Kb. ez a legfontosabb elvárásom. Eddig a Sennheiser MX 500 tetszet meg, ill. sokan dicsérik, hogy mekkora király hangzásban ... De kíváncsi lennék mennyire igazak a tartósság gondokról szóló beszámolók!? (Mert már hallottam a hidegben megtörő kábeltől, a 2 hónap után széteső fülesig majdnem mindent.)
    Persze nyitott vagyok a Sony, Pana. stb. ''kommerszebb'' márkák felé is! :D Csak jól szóljon!
    A zenei ízlésem a rap, R&B-től a Death Metal-ig terjed. Tudom ez így nem kissé vegyes, de ha egyszer ez kell, máskor meg amaz. :DDD Minden esetre ezért kéne egy olyan füles: aminek erősek a mély hangjai, de nem torzul a zene még magasabb hangerőn sem, nem vész el a többi tartomány sem; ill. nem válik ''túlvezérelté''. (Ez utóbbi alatt azt, az általatok is már biztos tapasztalt ''huhogást/berezonálást'' értem, ami néha hangfalaknál is tapasztalható. Például, ha magas hangerőn feltekeritek a basszust.)
    Előre kösz a válaszokat! :R

    "Értem én, mert értem, hogy gőzgép. De mitől megy!?" XBL: Breetai HUN

Új hozzászólás Aktív témák