Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TonTomika

    aktív tag

    válasz slfln #15891 üzenetére

    Köszönöm a válasz(t)okat, 3 füles fogott meg, az Xears, a Monster és a Nuforce, bár ez utóbbinál egy kissé gondolkodóba estem, hogy nem túl sérülékeny-e a kábel kialakítás?

    A három variáns között van valami lényeges különbség? Látszatra nehéznek tűnnek és csak belül a gumi része támaszkodik, nem kényelmetlenek hosszútávon?

    Valahol (lehet hogy itt) olvastam azt, hogy a Beats by Dr. Dre füleseket is ajánlatos elkerülni, viszont ha jól látom ezeket is a Monster gyártja/árulja. Akkor ez egy alaptalan állítás volt, vagy attól még szar? :)

    A Sony füleseiről mi a vélemény? Mondjuk erről a kettőről: MDR-EX510LP, MDR-EX310LP.

    Nem volt még IE fülesem és kissé ódzkodok tőle, remélem alaptalanul. Mennyire és hogyan lehet ezeket a füleseket tisztítani? (Gondolom ha ennyire benne ül a fülben dzsuvás lesz elég hamar.)

    Úgy néz ki, hogy egyenlőre egy Xears lesz amit kipróbálok és ha nem jön be, akkor megkapja az öcsém (ő 10-nél többet nem adna egy fülesért) én meg szerintem megpróbálok egy Monstert. Ha meg bejön, akkor két Xears lesz a családban. :)

Új hozzászólás Aktív témák