Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shufny

    őstag

    válasz honfoglalo #12825 üzenetére

    A Brainwavz M2 -m több mint 1.5 éves. Ritkán van velük baj. (én legalábbis nem olvastam még panaszt) Persze, ha nem vigyáznak rájuk akkor ezeknek is biztosan meg lehet törni a kábelét, hiába nagyon masszív. Az eltömődést meg sikerült megoldani pár CX tulajnak is itt a topicban. Egyébként vissza kell küldeni saját pénzből. Ez úgy tudom, hogy 8 euro. Xears -ek esetében meg előfordult talán az is, hogy szó nélkül küldtek mégegyet.

    (#12733) Dave™: nehogy azt hidd hogy megúszód! ;]
    Szóval, ha a táblázatot vesszük alapül, és a TD100 "majdnem" DBA-02, akkor "majdnem" JVC FXC60 is. Ennek ellenére, mintha mondtál volna olyat is, hogy a CX -ekkel nem lehet egy lapon említeni... :U És ez esetben még az ár/érték arányban is kikap a JVC -től. Ilyen szempontból nem számít. Kerülhetne bármennyibe, akkor sem lesz "high-end" az "ultra" meg alapból egy vicc. Olyan szintű komolytalanságot sugároz, hogy örülhet, hogy bárkinek is volt mersze így megvenni.

    Egy nagyon jó füles. Jelenleg többet is megérne, mint 9500 huf, de ennek semmi köze a "high-end" -hez.

Új hozzászólás Aktív témák